به سایت گروه کارخانجات آبتین دژ خوش آمدید...
  • موقعیت مکانی
    تهران|سعادت آباد
  • برنامه کاری
    همه روزه: 08:00- 20:00
  • مشاوره رایگان
    09184900081

کاربر جدید هستید؟


ورود

رمز عبورتان را فراموش کرده اید ؟ (بستن)

آیا شما در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟


ثبت نام

(بستن)
Homeآبتین دژهمه چیز درباره پنجره دو جداره فولکس واگنی
خانه همه چیز درباره پنجره دو جداره فولکس واگنی
11
ژوئن
همه چیز درباره پنجره دو جداره فولکس واگنی

همه چیز درباره پنجره دو جداره فولکس واگنی

پنجره دو جداره فولکس واگنی یکی از بهینه ترین حالات بازشوی انواع درب و پنجره UPVC است که در کنار عایق بندی مناسب خود، معماری داخلی و جانمایی فضای داخلی ساختمان را راحت تر می کند. با اینکه این نوع پنجره دوجداره بصورت کشویی باز و بسته می شود اما بدلیل نوع حرکت ابتدایی خود از عایق بندی خوبی برخوردار است.

قیمت پنجره دوجداره فولکس واگنی با در نظر گرفتن قیمت دیگر محصولات درب و پنجره UPVC از جمله تک حالته و دوحالته گرانتر است. از یراق فولکس واگنی می توان در هر برندی مانند پنجره وین تک و پنجره ویستابست و یا حتی در تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب نیز استفاده کرد.

این نوع از پنجره ها جایگزین مناسبی برای پنجره های کشویی میباشد. از لحاظ عایق بودن نسبت به سر و صدا و گرد و غبار واتلاف انرژی فوق العاده بوده ، پروفیل upvc مورد استفاده در این پنجره ها معمولی بوده اما یراق آلات مورد استفاده نسبت به نمونه های دیگر گرانتر میباشد.

حالت بازشوی آنها همانند دربهای ون میباشد.این پنجرها قیمت تمام شده بیشتری نسبت به انواع دیگر پنجره دارد .اما هم زیبایی بیشتر وعایق بندی بهتری نسبت به پنجره ها ی کشویی دارند.

پنجره دوجداره فولکس واگنی tilt andslide در سه حالت قرار می گیرد. حالت های آن شامل حالت بسته، حالت بازشو از بالا و حالت باز می باشد. هنگام بسته شدن بدلیل چسبیدن بازشو به فریم، عایق بندی نسبت به جریان هوا و گردوغبار بصورت 100% انجام می گیرد.

مطلب پیشنهادی
راهکارهای نگهداری پنجره های upvc

 

مکانیزم پنجره دو جداره فولکس واگنی

با حرکت دستگیره بصورت 90 درجه ای، پنجره فولکس واگنی همانند پنجره دوحالته از قسمت بالا باز خواهد شد. که ما می توانیم بدون جابجایی پرده جریان هوا را داشته باشیم. مکانیزم بعدی حرکت دستگیره به سمت بالا(45 درجه) می باشد که اهرم های کشویی فعال شده و پنجره UPVC بصورت کشویی به سمت راست یا چپ باز می شود.

برای بستن نیز با کشیدن لنگه بازشو تا انتها، ریل فولکس واگنی، لنگه بازشو را به سمت فریم کشیده می شود و به حالت بازشو از بالا تغییر می کند. در انتها با بستن دستگیره لنگه از بالا نیز کاملا بسته می شود.

بهتر است برای باز وبست کردن پنجره دوجداره فولکس واگنی، بازشو تا انتها باز شود.

در حال حاضر برندهای یراق آلات فولکس واگنی به یراق آلات ترک و آلمان تقسیم بندی می شود که قیمت پنجره فولکس واگنی با یراق آلات آلمانی تقریبا دو برابر یراق آلات ترک می باشد. از لحاظ مکانیزم نیز به انواع نیمه اتومات، اتومات و فول اتومات تقسیم بندی می شود. در این حالت نیز قیمت ها تغییر می کند. بدلیل متغیر بودن قیمت پنجره فولکس واگنی، قیمت ها را به روز کنترل کنید.


نظر دهید

نظر دهید