به سایت گروه کارخانجات آبتین دژ خوش آمدید...
 • موقعیت مکانی
  تهران|سعادت آباد
 • برنامه کاری
  همه روزه: 08:00- 20:00
 • مشاوره رایگان
  09184900081

کاربر جدید هستید؟


ورود

رمز عبورتان را فراموش کرده اید ؟ (بستن)

آیا شما در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟


ثبت نام

(بستن)
Homeدرب و پنجرهاجزای اصلی پنجره‌های عایق کدامند؟
خانه اجزای اصلی پنجره‌های عایق کدامند؟
10
ژوئن
اجزای اصلی پنجره‌های عایق کدامند؟
 1. قاب و بازشو پنجره
 2. شیشه دو جداره Low-e
 3. لاستیک درزگیر EPDM
 4. پروفیل گالوانیزه بعنوان استراکچر پنجره
 5. یراق مناسب برای پنجره دوجداره

پروفیل‌ها با توجه به نوع سفارش در و پنجره انتخاب می‌شود و پس از محاسبات دقیق و مهندسی و تحلیل ابعاد در و پنجره، طبق نقشه برش داده می‌شوند. سپس تعدادی از این پروفیل‌ها به منظور ایجاد شیار آب به دستگاه مرتبط منتقل می‌شوند.
هنگام عملیات برش پروفیل UPVC و ایجاد شیار آب، پروفیل‌های گالوانیزه برش داده شده و درون آنها با پیچ محکم می‌شوند. برای مقاوم کردن و تقویت در و پنجره‌های تولیدی از پروفیل گالوانیزه با ضخامت مناسب در داخل خانه اصلی پروفیل UPVC استفاده می‌شود.

استفاده از پروفیل گالوانیزه در داخل پروفیل اصلی UPVC و پیچ شدن یراق آلات روی قطعات تقویت شده، علاوه بر کاهش خطر افتادگی بازشوهای پنجره، مقاومت در و پنجره‌های دوجداره ساخته شده از پروفیل UPVC را افزایش می‌دهد. در صورت نیاز به نصب دستگیره و یراق آلات (در قسمت‌های بازشو) سوراخ‌ها و شیارهای مورد نیاز از طریق دستگاه روی پروفیل تعبیه می‌شود.

مطلب پیشنهادی
شرایط نگهداری در و پنجره های UPVC

پس از آن، پروفیل‌ها طبق نقشه توسط دستگاه جوش به یکدیگر متصل می‌شوند و با انتقال به دستگاه بعدی، پلیسه‌ها و زواید ناشی از جوش در زوایای مختلف از بین می‌رود.
در نهایت روی میز کار پس از تمیز کاری‌های جزئی و نهایی، یراق آلات روی در و پنجره دوجداره نصب می‌شود. هر پنجره با توجه به شعاع بازشو و بر اساس ابعاد، یراق آلات مخصوص به خود را دارد که در قسمت‌های قاب و لنگه پنجره نصب می‌شود.

این یراق آلات از کیفیت بالا برخوردار بوده و از لحاظ مقاومت در مقابل خوردگی هربعنوان یکی از مهمترین خواص یراق آلات در رده مورد قبول استانداردهای اروپایی است. همچنین استاندارد امنیت در مقابل دزدی در یراق آلات مورد استفاده رعایت شده است.


نظر دهید

نظر دهید