به سایت گروه کارخانجات آبتین دژ خوش آمدید...
  • موقعیت مکانی
    تهران|سعادت آباد
  • برنامه کاری
    همه روزه: 08:00- 20:00
  • مشاوره رایگان
    09184900081

کاربر جدید هستید؟


ورود

رمز عبورتان را فراموش کرده اید ؟ (بستن)

آیا شما در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟


ثبت نام

(بستن)
Homeآبتین دژچرا باید از گالوانیزه استفاده کنیم ؟
خانه چرا باید از گالوانیزه استفاده کنیم ؟
11
ژوئن
چرا باید از گالوانیزه استفاده کنیم ؟

چرا باید از گالوانیزه استفاده کنیم ؟

استفاده از گالوانیزه برای استحکام بخشی و همچنین تحمل بارهای دینامیکی و استاتیکی واردشده به پنجره از الزامات غیرقابل انکار سیستم پنجره های دوجداره می باشدو اینکه بعضی ها میگویند برای پروفیل خاص یا در شرایط خاص از گالوانیزه استفاده نمیکنند نظری بی پایه و اساس بوده و هیچ پشتوانه فنی ، علمی و یا استانداردی ندارد و در هیچ یک از استانداردهای تعریف شده چه در ایران و چه در خارج از ایران چنین موضوعی بیان نشده است .

نباید فراموش کنیم که پروفیل upvc قادر به تحمل هر وزن یا بار واردشده به آن را ندارد و در صورت عدم استفاده از گالوانیزه احتمال شکستن ،دفرمه شدن، تغییر شکل یا از دست دادن آب بندی ،ساده ترین احتمالات واهد بود.

نکته :البته اخیرا برخی از شرکتهای آلمانی پروفیل جدیدی را به بازار عرضه کرده اند که نیاز به گالوانیزه ندارددر خصوص این پروفیل که به fibre-reinforced مشهور است .

باید گفت که این پروفیل دارای تکنولوژی خاصی بوده و از یک رویه پروفیل upvc برخوردار است که به عنوان عایق عمل می کند ،در حالی که ساختار اصلی پروفیل و ستون ها و چمبرها از پلیمری بسیار سخت ساخته شده است ، و همین مسئاه قیمت بسیار بالای برای این پروفیل رقم زده است که تا کنون این سیستم پروفیل عملا وارد بازار ایران نشده است و اگر هم وارد بازار ایران میشد از لحاظ قیمت قابل رقابت با پروفیل های upvcدیگر نیست .

مطلب پیشنهادی
آلومینیوم ترمال بریک چیست؟

مطالب مرتبط
نظر دهید

نظر دهید