به سایت گروه کارخانجات آبتین دژ خوش آمدید...
  • موقعیت مکانی
    تهران|سعادت آباد
  • برنامه کاری
    همه روزه: 08:00- 20:00
  • مشاوره رایگان
    09184900081

کاربر جدید هستید؟


ورود

رمز عبورتان را فراموش کرده اید ؟ (بستن)

آیا شما در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟


ثبت نام

(بستن)
Homeآبتین دژعوامل مهم کیفیت یراق آلات
خانه عوامل مهم کیفیت یراق آلات
11
ژوئن
عوامل مهم کیفیت یراق آلات

عوامل مهم کیفیت یراق آلات

 

مهمترین مسئله در تمامی یراق آلات دو حالته مربوط به بحث تحمل وزن می باشد. حداقل وزنی را که باید سیستم یراق آلات در اندازه های مختلف بازشو تحمل کند100کیلوگرم می باشد. که برای تحقق این امر مقاومت ، اندازه ، وزن مناسب لولا ها باید مورد توجه باشد.

در ضمن باید پیچ های رگلاژ لولاها نیز از جنس مناسب برخوردار باشد تا در هنگام رگلاژ دچار هرز شدن نگردد.

یکی دیگر از مواردی که باید در انتخاب این دسته از یراق آلات مورد توجه قرارگیرد تست آب نمک جهت جلوگیری از فرسودگی و زنگ زدگی یراق آلات در مناطق مرطوب است . حداقل تست آب نمکی که می بایست گواهی آن توسط آزمایشگاه های معتبر و مورد قبول RAL آلمان صادر شده باشد ، برابر استاندارد معادل 500ساعت می باشد.

یکی دیگر از مسائلی که می توان به آن اشاره کرد این است که به دلیل تعداد زیاد قطعات موجود در هر ست از این نوع یراق آلات ، باید طراحی به صورتی باشد که تا در هنگام مونتاژ، حداقل زمان را صرف نموده و سایز بندی به نحوی باشد که مقرون به صرفه بوده و با تحت پوشش قرار دادن دامنه وسیعتری از اندازه ها ، ضایعات یراق را حتی المقدور کاهش دادو موجب گران شدن یراق مصرفی در سایزهای مختلف پنجره نگردد.

مطلب پیشنهادی
نمای کرتین وال چیست | ارتباط ظاهر شما و نمای ساختمان چیست؟

استفاده از سیستم بازشو کوچکترین و بزرگترین سایز اسپانیولت های عرض و ارتفاع جزء مواردی است که می بایست مورد توجه قرار گیرد .


نظر دهید

نظر دهید