به سایت گروه کارخانجات آبتین دژ خوش آمدید...
  • موقعیت مکانی
    تهران|سعادت آباد
  • برنامه کاری
    همه روزه: 08:00- 20:00
  • مشاوره رایگان
    09184900081

کاربر جدید هستید؟


ورود

رمز عبورتان را فراموش کرده اید ؟ (بستن)

آیا شما در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟


ثبت نام

(بستن)
Homeآبتین دژطراحی درب و پنجره دوجداره
خانه طراحی درب و پنجره دوجداره
12
ژوئن
طراحی درب و پنجره دوجداره

طراحی درب و پنجره دوجداره

 

در طراحی نمای ساختمان ها آنچه که حائز اهمیت است طراحی درب و پنجره دوجداره می باشد زیرا پنجره ها به عنوان دریچه ای جهت انتقال نور به داخل ساختمان هستند . در همین راستا ، پنجره ها با توجه به اقلیم منطقه ممکن است به شکل ها و فرم های گوناگونی طراحی شوند و همه ی این تغییر شکل با هدف ایجاد محیطی است که هم دارای نور باشد و هم در آن احساس آرامش وجود داشته باشد.

در دوران مدرن که همواره انسان با تکنولوژی رابطه ی مستقیمی دارد و به سوی زندگی بهتر و امکانات بیشتر پیش می رود، طراحی محیطی زیبا امری بسیار مهم است.

توجه انسان امروزی به محیط اطراف خود بیشتر شده و با توجه به پیشرفت تکنولوژی و گسترش نرم افزارهای معماری و طراحی داخلی ساختمان ،بازار گسترده ای ایجاد شده ، که در این مقاله اشاره ای کوتاه  به تاثیر طراحی درب و پنجره دوجداره در معماری و زیبایی ساختمان ها داریم.

 

طراحی درب و پنجره دوجداره

 

در کشور ایران در سال های اخیر طراحی و تولید درب و پنجره دوجداره در انواع مختلف رونق گرفته است. به طور مثال پنجره هایی چون :UPVC،آلومینیوم،نماهای فریم لس و کرتن وال و همچنین در سال های 90 به بعد پنجره هایی با ترکیب چوب و آلومینیوم و یو پی وی سی به بازار ارائه شد .

مطلب پیشنهادی
نمای کرتین وال چیست | ارتباط ظاهر شما و نمای ساختمان چیست؟

شایان ذکر است که تا سال های آینده تولید درب و پنجره دوجداره هوشمند، باعث استفاده بهینه از انواع درب و پنجره UPVC می شود.

زیبایی در ساخت و رنگبندی متنوع درب و پنجره دوجداره سبب شده است که بیشتر از 90 درصد بازار به این محصولات اختصاص یابد و روز به روز به تقاضای تولید آنها افزوده شود.

طراحی درب و پنجره دوجداره بی شک یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار در زیبایی ساختمان ها ، چه در داخل بنا و چه در  نمای ساختمان میباشد.


نظر دهید

نظر دهید