به سایت گروه کارخانجات آبتین دژ خوش آمدید...
  • موقعیت مکانی
    تهران|سعادت آباد
  • برنامه کاری
    همه روزه: 08:00- 20:00
  • مشاوره رایگان
    09184900081

کاربر جدید هستید؟


ورود

رمز عبورتان را فراموش کرده اید ؟ (بستن)

آیا شما در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟


ثبت نام

(بستن)
Homeدرب و پنجرهچرا پنجره UPVC را باید برای ساختمان انتخاب کنیم؟!
خانه چرا پنجره UPVC را باید برای ساختمان انتخاب کنیم؟!
11
ژوئن
چرا پنجره UPVC را باید برای ساختمان انتخاب کنیم؟!

چرا پنجره UPVC را باید برای ساختمان انتخاب کنیم؟!

 

کنار پنجره نشستن و از داخل به مناظر زیبا نگاه کردن همیشه لذت بخش است به خصوص که ببینید هیچ صدای داخل نمی آید و همچنین پنجره های منزل یا محیط کار شما جلوی هدر رفتن انرژی را میگیرد.

در حال حاضر دکوراسیون داخلی بخش اعظمی برای طراحی منازل یا محیط کار را به خود اختصاص داده است و با توجه به تنوع زیاد محصولات انتخاب پنجره خوب با جنس با کیفیت یک تخصص است.

ما در این مقاله سعی میکنیم تمامی پنجره ها با جنس های مختلف را به شما معرفی کنیم تا مزایا و معایب را برای انتخاب پنجره با کیفیت بدانید.

با مقایسه انواع پنجره، دلیل انتخاب پنجره UPVC مشخص می شود.

 

پنجره آهنی

پنجره آهنی یک متریال رسانا می باشد ودر برابر گرما و سرما هم عایق نیست  از نظر وزنی هم این نوع پنجره سنگین می باشد و به دلیل خاصیت آهن بودن آن دچار زنگ زدگی و پوسیدگی می شود و باید حتما آنها را رنگ کرد و تقریبا در سالهای اخیر این نوع پنجره زیاد مورد توجه سازندگان نیست. این  نوع پنجره از نظر قیمت مناسب می باشد.

 

پنجره آلومینیوم

آلومینیوم هم به تنهایی مشکلات زیادی دارد دربرابر سرما و گرما عایق خوبی نیست ، باعث هدر رفتن انرژی می شوند ، غیر قابل ترمیم هستن. مشکلات وزن و زنگ زدگی را ندارد و بسیار مقاوم است.

مطلب پیشنهادی
راهکارهای نگهداری پنجره های upvc

در سالهای اخیر بیشترین استفاده برای پنجره های آلومینیومی ، پنجره های آلومینیومی ترمال بریک می باشد که به علت داشتن پلی آمید آنها را به پنجره های عایق تبدیل کرده است پنجره های آلومینیومی ترمال بریک یک کالای لوکس است و از نظر قیمت هم بالا می باشد.

 
 

پنجره چوبی

چوب یک متریال عایق در برابرگرما و سرما است که می تواند زیبای زیادی را برای دکوراسیون منزل یا محیط کار برای شما به ارمغان بیاورد پنجره چوبی زیبایی خود را دارد.

اما باید به دو نکته توجه داشت یکی اینکه پنجره های چوبی به علت خاصیت ذاتی چوب دچار پوسیدگی می شوند و همچنین در برابر آتش سوزی مقاوم نیست و مشتعل می شود این نوع پنجره هم جزو پنجره های لوکس محسوب می شود و از نظر قیمت هم پنجره های گرانی محسوب می شود.

 

پنجره دو جداره UPVC

پنجره های UPVC پنجره های صد در صد عایق در برابر گرما و سرما است. به دلیل استفاده از شیشه دو یا سه جداره ، در برابر آتش سوزی شعله ور نمی شود ، دچار پوسیدگی و زنگ زدگی نمی گردند.

تولید و نصب آنها خیلی سریع است و از نظر قیمت هم بسیار مناسب می باشد.

 

مطالب مرتبط
نظر دهید

نظر دهید