به سایت گروه کارخانجات آبتین دژ خوش آمدید...
  • موقعیت مکانی
    تهران|سعادت آباد
  • برنامه کاری
    همه روزه: 08:00- 20:00
  • مشاوره رایگان
    09184900081

کاربر جدید هستید؟


ورود

رمز عبورتان را فراموش کرده اید ؟ (بستن)

آیا شما در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟


ثبت نام

(بستن)
Homeدرب و پنجرههمه چیز درباره لاستیک های درزگیر درب و پنجره دوجداره
خانه همه چیز درباره لاستیک های درزگیر درب و پنجره دوجداره
11
ژوئن
همه چیز درباره لاستیک های درزگیر درب و پنجره دوجداره

همه چیز درباره لاستیک های درزگیر درب و پنجره دوجداره

افزایش عایق بودن در برابر صدا و گرما تنها با استفاده از لاستیک های درزگیر در پنجره دوجداره امکانپذیر می باشد. ما برای لاستیک درزگیر درب و پنجره دو جداره از باکیفیت ترین مواد خام و همچنین پروپلین اتیلن دین مونومر (EPDM) استفاده می کنیم. این نوع مواد بکار رفته موجب مقاومت پنجره UPVC در برابر نور خورشید، اکسید شدن در برابر هوا، مقاومت سیستمپنجره دو جداره در برابر فشار هوا و تحمل اختلاف دمایی بالا خواهد شد.

یکی از مهمترین ویژگی های این لاسیتک درزگیر درب و پنجره دو جداره، استمرار و باقی ماندن در کیفیت اولیه می باشد. همچنین به سبب انبار انبوه مواد خام اولیه، استفاده از دستگاه های تغذیه تمام اتوماتیک، میکس مواد اولیه توسط کامپیوتر و آزمایشگاه های تست مواد اولیه و کنترل کیفی محصول انتهایی، تمامی لاستیک های درزگیر درب و پنجره دوجداره با کیفیت و استاندارد یکسانی تولید می شود.

تولید این قطعات بر طبق استاندارد های RAL GZ-716/1 Ab و TSE -7510 می باشد که براساس این استاندارد، چگالی، هاردنس، میزان کشش و کنش، مقاومت در برابر فشار و برگشتپذیری (دفرمیشن) در آزمایشگاه های ویژه تست می شود. برای اطمینان از برگشت پذیری شکل (دفرمیشن) جوش لاستیک با استفاده از سولفور و پروکسید در دمای بالا داده میشود.

اندازه گیری و کنترل کیفی

ابعاد، ضخامت دیواره ها و مقدار بیضوی بودن لاستیک درزگیر پنجره دوجداره بوسیله تجهیزات اولتراسونیک موجود در خط تولید آزمایش می شود و بدین گونه از خروج محصولات معیوب و بی کیفیت قطعات پنجره دو جداره UPVC بوسیله اعلام اخطار صوتی و روشن شدن لامپ اخطار جلوگیری می شود. علاوه براین ابعاد لاستیک پنجره UPVC در تلرانس 0.001 سانتی متر بصورت مستمر 10 بار اندازه گیری می شود و در تمام روند تولید و هنگام یکپارچه شدن با پروفیل رعایت می شود.

مطلب پیشنهادی
نحوه انتخاب بهترین پنجره برای ساختمان

لاستیک درزگیر TPE از انواع لاستیک های درب و پنجره دوجداره می باشد که مختص پروفیل UPVC لاستیک سرخود است و می توان از لاستیک خاکستری رنگ متناسب با پروفیل سفید رنگ پنجره دو جداره استفاده کرد. لاستیک thermo Plastic Elastomer خاکستری رنگ دارای سه لایه که هرکدام فرمولاسیون مخصوص خود را دارند می باشد که میزان مقاومت آنرا افزایش می دهد.

به سبب قرار گرفتن این لاستیک و ثابت بودن آن بر روی پروفیل پنجره UPVC هنگام تولید درب و پنجره دوجداره، لاستیک کاملا به یکدیگر جوش خورده و میزان عایق بودن را افزایش می دهد.

در زیر تست کنترل کیفیت لاستیک TPE درب و پنجره دوجداره را می توانید مشاهده کنید.

Density………………………………………….0.91(+-0.03) gr/cm3

Hardness……………………………………………………60(+-5)IRHD

Rupture Resistance………………………………………> 5 N/mm2

Rupture Augmentation……………………………………….>%250

Permanent Deformation………………………………………< %50

در فشار 25درصدی در دمای 100سانتیگراد به مدت 24ساعت

Hardness Diffrentiation……………………………………………< %5

Rupture Resistancy Diffrentiation…………………………< %25

Rupture Augmentation………………………………………> %200

ozone Resistancy…………………………There is no cracking

برطبق استاندارد DIN 53509


نظر دهید

نظر دهید